V úterý 21. 5. 2019 dopoledne si děti udělají výlet do školky Motoláček. Jeden z rodičů (aktivní včelař) se svým synem představí dětem filmový dokument o včelkách doplněný osobním výkladem a praktickými ukázkami péče o včelky. Děti si budou moci prohlédnout opravdový úl (bez včelek), vyzkoušet pravý včelařský oblek a dozví se spoustu zajímavých infomací o životě tohoto důležitého hmyzu i o tom, jak včelkám pomáhat a chránit je. Starší děti půjdou pěšky (cca 3 km), mladší pojedou MHD (tramvají a metrem). Nezapomeňte se dětí odpoledne zeptat, co všechno se o včelkách dozvěděly!

V úterý 14.5.2019 navštíví děti Zábavní park Mirákulum. Přeprava dětí zajištěna autobusem, odjezd v 9.00 hod. od MŠ a návrat v 15.00 hod. opět k MŠ. Výletu se zúčastní věkově způsobilé děti, protože výlet je celodenní a tudíž fyzicky i organizačně náročný s absencí odp. spánku. Mladší děti, které nepojedou, zůstávají pod dohledem chůvy v MŠ. Děkujeme za pochopení.

Informace o personálních změnách - k datu  28. 2. 2019 ukončila na vlastní žádost své působení v naší MŠ pí uč. Sabina ze Zelené třídy.. K datu 1. 3. 2019 nastoupila do Zelené třídy nová pí uč. Monika. Děkujeme za pochopení.

V úterý 26.2:2019 v 9.00 hod. shlédly děti v naší MŠ divadelní představení na téma péče o naše zdraví s názvem Nemocný pejsek. Představení se dětem líbilo a ozřejmilo jim průběh a léčbu některých onemocnění.

Upozorňujeme rodiče na změnu provozní doby. Od 1. 2. 2019 až do odvolání je provozní doba MŠ upravena na 6.00 -18.00 hod. Děkujeme za pochopení.

Program Začít spolu: 

www.sbscr.cz
Smluvní partner:
www.uvn.cz
Provozovatel školky:

www.mszacitspolu.cz